CZ| EN
Facebook Twitter google+ TripAdvisor
Liblice

 

Zámecká restaurace 

Zámecká restaurace 

Otevřeno denně 11:00 - 22:00

Sál hlavní zámecké restaurace patří mezi nejkrásnější prostory liblického zámku. Výzdoba restaurace pochází ze 70. let 19. století, kdy byl zámek ve vlastnictví Antonie z Valdštejna. Dominantou restaurace je nástropní obraz od Emila Laufera, který znázorňuje život ve vojenském táboře za třicetileté války. Ze stejného období také pochází i štuková výzdoba. Na restauraci navazuje Akademický salónek a Lobby bar s Knížecím salónkem a zimní zahradou. 

Zámecká kuchyně se specializuje převažně na českou a mezinárodní kuchyň s maximálním důrazem na využití lokálních surovin a produktu. V naší nabídce proto naleznete zvěřinu z nedalekého Hostína, byšické pstruhy,  ale také pivo z unikátního parostrojního pivovaru v Lobči.

Kromě stálé nabídky pro Vás pravidelně připravujeme gastronomické speciality - ty nejlepší sezónní pokrmy plné chutí a barev. 

 


POZVÁNKA ZÁMECKÉHO ŠÉFKUCHAŘE 

V nabídce kromě tradiční staročeské a stylové zámecké kuchyně naleznete také zastoupení kuchyně mezinárodní. 

Roman Rendl - šéfkuchařUspokojení u nás naleznou nejen ti největší labužníci a gurmáni, ale také hosté se speciálními dietami, vegetariáni, vegani, a další. Samozřejmostí je i nabídka pro naše malé hosty. A protože jsme pyšni na svůj region, nejenže využíváme suroviny vypěstované u zdejších farmářů, ale také se účastníme projektu CZECH SPECIALS, ve kterém prezentujeme typické regionální pokrmy. Takže kromě naší stálé nabídky a sezónní nabídky máte možnost u nás kdykoliv ochutnat tyto tradiční české speciality. Všechny pokrmy jsou u nás připraveny v souladu s dodržováním postupů založených na zásadách HACCP.

Pokud máte pocit, že právě ta vaše rodinná specialita v nabídce tohoto projektu chybí, napište mi na e-mail: rendl@zamek-liblice.cz. Třeba to příště bude váš recept, který společně do naší zámecké nabídky zařadíme s poděkováním a odměnou.

Přeji dobrou chuť a těším se na Vaši návštěvu.

                                                                                        Roman   Rendl 

 


 POZVÁNKA ZÁMECKÉHO SOMMELIÉRA

 

Roman Trnka, sommeliér, Food & Beverage Manager

Přestože klademe důraz na nabídku regionálních vín (Velké Žernoseky, Školní statek Mělník, Mělnické vinařství Kraus) a při jejich výběru si dáváme pečlivě záležet, v našich sklepích naleznete další skvosty z Čech a Moravy. Samozřejmě výjimkou nejsou ani vína světová. 

Ale již dosti slov, neb jak pravil pan Jan Werich v jednom českém filmu: "Pojďme pít, pojďme se radovat, ať jsme veselí". Přijměte mé pozvání, rád vás osobně provedu naší nabídkou vín. Pro bližší informace mě kontaktujte na mém facebooku, osobně na naší zámecké adrese, stejně tak na telefonu: +420 739 329 865, nebo na e-mailu: trnka@zamek-liblice.cz.  

Na zdraví! 

 

           Roman Trnka

Fotogalerie

Máte dotaz? Kontaktujte nás! Podělte se s přáteli
Kontaktujte nás
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Kontakty Mapa
ČSKS